מה קורה בהודו?

אגונדה

meta description

מזג האוויר בגואה
temperature icon 25°C
שדה תעופה קרוב

גואה

תחנת רכבת קרובה

גואה

אגונדה, עיירת חוף רגועה ושלווה בדרום גואה, היא בהחלט בחירה מושלמת למי שמחפש להנות מחופיה המדהימים של גואה אבל להתרחק קצת ממרכז העניינים. רק עשרים דקות נסיעה מפלולים ההומה ותגיעו לעיירת חוף צנועה עם אווירה רגועה, מגוון מקומות לינה, מסעדות מערביות ומקומיות וסטודיואים ליוגה.

הגעה לאגונדה

אגונדה נמצאת כשעה וחצי נסיעה משדה התעופה ומתחנת הרכבת המרכזית במרגאו, רוב המטיילים בוחרים לעשות את הנסיעה הזו במונית. יש תחנת רכבת יותר קרובה לאגונדה – קנאקונה שנמצאת כ- 20 דקות נסיעה דרומית לאגונדה. מי שירצה יוכל גם להגיע משדה התעופה והרכבת באוטובוסים ולקחת טוקטוק או מונית מתחנת האוטובוס הקרובה.

עונה מומלצת באגונדה

העונה המומלצת לטיול באגונדה היא בהתאם לעונה בגואה – בחודשים נובמבר עד מרץ. בשאר השנה חם מאוד ורוב העסקים סגורים, ובעונת המונסון (יוני-ספטמבר) יש גשמים חזקים.

מה לעשות באגונדה

הלו"ז באגונדה הוא לא צפוף במיוחד, קמים בבוקר בנחת, אוכלים ארוחת בוקר ויורדים לים עד לשקיעה, בערב שותים בירה באחד מה"ברים" הבודדים בחוף.
מי שבכל זאת מחפש אטרקציות באגונדה יוכל למצוא כמה
• ריטריטים, סדנאות, יוגה – באגונדה תוכלו למצוא מספר סטודיואים המעבירים סוגים ותרגולים שונים של יוגה.
• טיול לחופים הקרובים: פלולים ופטנם מדרום הן שתי עיירות חוף קרובות במיוחד לאגונדה. מי שרוצה להתאוורר במקום חדש מוזמן להגיע אליהן ולהנות מחוויה שונה (פלולים הוא כפר מעט יותר גדול והומה, פטנם הוא ממש כפר קטנצ'יק עם פחות אנשים).
• קולה ביץ' – חוף בתולי הנמצא כ- 10 דקות נסיעה צפונית מאגונדה.
• חוף הפרפרים (BUTTERFLY BEACH) – חוף בתולי, רק ים, סלעים וג'ונגל. טיול יום מהנה ושקט הדורש נסיעה קצרה ואז הליכה קלה ברגל (לא מומלץ בכפכפים). אגב, החוף נקרא כך על שם צורתו שדומה לפרפר ולא בגלל שיש בו פרפרים

להזמנות באגונדה

באתר ההזמנות שלנו באנגלית תוכלו להזמין דרך ה- WhatsApp מסעדות, מלונות, גסטהאוסים ומוניות עד אליכם.

לאן להמשיך מכאן?

בשביל החומוס

מחוץ לשביל החומוס