מה קורה בהודו?

איטנגאר

meta description

מזג האוויר בדרמסאלה
temperature icon 21°C
שדה תעופה קרוב

-

תחנת רכבת קרובה

-

איטנגאר עיר הבירה של מדינת ארונצ'אל פראדש העיר הצפונית ביותר במדינה.

שם: איטנגאר
איזור: צפון מזרח הודו. איטנגאר היא עיר הבירה של מדינת אורנצ'ל פראדש, המדינה הצפונית ביותר מבין 7 המדינות הקטנות (שבע האחיות) של צפון מזרח הודו. חולקת גבולות במזרח עם מיאנמר ובמערב עם בהוטן. מצפון גובלת בסין.
עיר בירה: איטנגאר
כמות תושבים: 59,490 (2011)
שפה: אחד האזורים המגוונים ביותר באסיה, כעשרות שפות אך שפה רשמית- אנגלית, אדי, נישי ומונפה.
דת: כ30% נצרות, 30% הינדואיזם, כמות קטנה של- בודהיזם, אסלאם, סיקיזם וגייניזם.
עונה: ספטמבר- אוקטובר ובנוסף דצמבר – ינואר
מונסונים:
פרמיט: בכדי לטייל בעיר איטנגאר שבמדינת ארונצ'אל פראדש שבהודו חובה להוציא קודם לכך פרימט (אשרת כניסה), הפרימט מוצא רק ל2 אנשים ומעלה. ליחיד יעלה כפול.
איך להגיע ומאיפה: הקשר היחיד של כל "שבע האחיות" עם שאר הודו הוא דרך "צוואר התרנגולות", גשר יבשתי צר שרוחבו עד 33 ק"מ המחבר את אסאם עם מערב בנגל.
סוגי תיירות: תאכלו למצוא באיטנגאר שבמדינת באורנצ'ל פרדש תיירים מכל הסוגים אך מכיוון שצריך אישור מיוחד להכנס לאורנצ'ל האיזור פחות מתוייר

יעדים לטיול באיטנגאר

  • פארק Namdapha National – פארק חיי בר.
  • נהר Tezu
  • בית מחסה לחיות בר – הינו איזור מוגן לחיות בר.
  • איטה פורט – אחד האתרים ההסטורים החשובים ביותר במדינת אורנאצ'אל פראדש. משמעות השם הוא "פורט של לבנים". המקום נבנה כבר במאה ה-14.
  • מוזיאון IATANAGAR

איטנגאר סיכום

איטנגאר היא עיר הבירה של ארונצ'אל פראדש. בעיר זו תוכלו למצוא המון טבע וחיות. מוזיאונים המספרים סיפורים הסטורים על המדינה. מכיוון שלמדינה צריך אישורי כניסה מיוחדים, לא תראו באיזור תיירים רבים וכמעט שאף ישראלי. אך אם תחליטו להיות חלוצים ולבוא לאיזור, תגלו אותנטיות מפתיעה, רוגע ויופי קסום.