מה קורה בהודו?

נאגאלד

meta description

מזג האוויר בדרמסאלה
temperature icon 19°C
שדה תעופה קרוב

-

תחנת רכבת קרובה

-

נאגאלד הינה מדינה בצפון מזרח הודו אחת משבע אחיות יעד חם!

שם: נאגאלנד
איזור: מדינה בצפון מזרח הודו, אחת משבע האחיות. נאגאלנד גובלת במדינות אסאם במערב, מניפור בדרום, ארונאצ'ל פרדש בצפון- מזרח ומיאנמר במזרח.
עיר בירה: קוהימה
כמות תושבים: 1,980,602
שפה: אנגלית
דת: המדינה היחידה בהודו בה למעלה מ-90% הינם נוצרים.
עונה:
מונסונים:
איך להגיע ומאיפה: שדה התעופה המרכזי נמצא בגוהאטי (במדינת אסאם). השער הקרקעי לכל שבע האחיות היא גוהאטי בירת אסאם. ניתן להגיע אליה ברכבות מרחבי הודו ובאוטובוסים.
נגלנד היא מדינה נוצרית אדוקה ולכן אין תחבורה ציבורית בימי ראשון. הרכבת מגיעה רק לשתי נקודות גבול במדינה, ואלה הן דימפור ונאגאנימורה. בתוך המדינה אין רכבות והתחבורה הציבורית נעשית באוטובוסים ובמוניות "סומו" (טנדר לעשרה נוסעים). טיסות מגיעות רק לבירה הכלכלית דימפור.
סוגי תיירות: נגלנד בשלב חלוצי של תיירות, אך מגיעים אליה מכל סוגי התיירים. לנגלנד צריך להגיע עם פרמיט מראש (אישור כניסה) ונכנסים רק בקבוצות מעל 4 .

יעדים לטיול בנאגאלנד:

  • מחוז קוהימה של שבט הנאגה- אנגמי, בו בירת המדינה והעיר השנייה בגודלה.
  • כפר Khonoma
  • הכנסיית הקטולית
  • מפלי Triple Falls
  • שוק הונקונג– Honkong

נגלנד סיכום

התרבות בנגלנד מיוחדת במינה: במדינה התנהל בעבר הלא רחוק "צייד ראשים" של אנשים מהכפרים הסמוכים,הציידים התפארו בכמות הראשים. מנהג נוסף הוא סעודתות הוקרה, דרך התקדמות מעמדות בחברה הנאגה היא עריכת משתה לכפר כולו. משתה זה כולל אספקת יין, אורז ובשר חזיר.מנהג שונה נוסף הוא המורונג- צעירי הנאגה (ברובם) נשלחים בגיל חינוך לרווקיה, שם חיים עם בני מחזור עד הנישואין.
מנהגים אלו מעניקים לתייר חוויה שונה ועוצמתית של הבדלי תרבויות. אל תדאגו, מנהג צייד הראשים פחות שכיח בימים אלו.