מה קורה בהודו?

נוכלים בהודו

meta description

כך תמנעו ממקרה לא נעים בנחיתה, כבר למעלה מ 20 שנה שהשיטה הזאת עובדת להם, אם תקראו את הכתבה הזו לפני הנחיתה, אף אחד לא יצליח לעבוד עליכם!

אשיש - סוכן נסיעות במנאלי

היי מירון רציתי לספר לך סיפר שקרה לנו נפלנו בפח כדאי מאוד שעוד אנשים ידעו את זה. אנחנו חמישה חברה במנאלי לפני יומיים הלכנו לסוכן..

אשיש לארגן ג׳יפ שייקח אותנו לספיטי לחמישה ימים. הוא אמר שהוא מארגן לנו את אחד הנהגים הטובים שלו ושאנחנו נחליט על המסלול ומה לעשות. סהכ חמישה ימים 20,000 רופי על נהג צמוד שילווה אותנו לכל מקום שנבקש.
התחלנו את הנסיעה ב4 לפנות בוקר ממנאלי לכיוון ספיטי כשנאמר לנו שהיעד הראשון יהיה קאזה שם נוכל לנוח אחרי נסיעה קשה של 12 שעות.
באמצע הנסיעה בערך בעצירה השלישית, שאלנו אותו עוד כמה זמן נגיע לקאזה ונאמר לנו שבכלל אנחנו בדרך לאגם צ׳אנדרה טל (יעד שרצינו להגיע אליו ליום שלם ולא לשעתיים עד השקיעה). בנוסף נאמר לנו שאנחנו ישנים בקמפינג ואין שם אוכל. ביקשנו אותו באותו הרגע שיסתובב ויקח אותנו לקאזה כי זה לא מה שסגרנו עם אשיש הסוכן. הנהג טען שאין לו איפה להסתובב והמשיך לנסוע בלי להגיד שום דבר. ביקשנו שוב ושוב ונאמר לנו שקאזה כבר מאוד רחוקה וגם ככה בעוד 4 קילומטר אנחנו מגיעים לאגם. אחרי חצי שעה שאלנו אותו מתי מגיעים הוא אמר לנו שעוד חצי שעה מגיעים (מה שלקח כמעט שעתיים). לבסוף הגענו לאגם והנהג אמר לנו לרדת לשעה (הליכה מהאוטו לאגם לוקחת בערך 20 דק לכיוון מה שהשאיר לנו בערך רבע שעה להיות שם ) ולחזור ואז ניסע לקאזה. אמר לנו בדיוק באיזה שעה להגיע לאוטו.
היינו חמישה חבר'ה, אחת החברות החליטה שהיא לא מרגישה טוב וחזרה לרכב ואנחנו המשכנו את ההליכה לכיוון האגם. כשהחברה שהגיעה לרכב אמרה שהנהג לא היה באוטו ושהיו 4 חבר'ה בלבוש רגיל יושבים מול האוטו ומסתכלים עליו. מיד איך שהגענו לאוטו בזמן שהוא אמר לנו להגיע, 4 החבר'ה ההודים שאחד מהם לבוש במדי שוטר הקיפו את האוטו וביקשו דרכונים. טענו שהם שוטרים בתפקיד למרות שהם אינם לבושים. הם עשו חיפוש באוטו ואחד השוטרים אמר לנו שהנהג סיפר לו על שקית מסויימת שמכילה כמות גדולה של סמים שנמצאת שם והם מחפשים אותה. כשהם מצאו אותה הם הפסיקו את החיפוש והתחילו במשא ומתן לכיוון השוחד בליווי הנהג. בתחילה רצו 5000 דולר בקשיש והגענו איתם ל20,000 רופי . כמובן שיש לציין שאנחנו באמצע שום מקום בלי קליטה.
4-5 שעות באמצע מדבר ואנחנו לא בטוחים שהם בכלל שוטרים, ששאלנו אותם מה השם שלהם הם הזכירו אחד לשני איך קוראים להם. בגלל שהיינו תקועים ולא ידענו אם הם באמת שוטרים לא רצינו לקחת סיכון ושילמנו . באותו הרגע החלטנו לחזור למנאלי ןלא להמשיך לספיטי את החמישה ימים.
חשוב לציין שאת הדרך חזרה היינו צריכים לחזור עם אותו הנהג כי לא נותרה לנו ברירה. באורך פלא הדרך חזור למנאלי לקחה 6 שעות ולא 12 כמו הדרך הלוך. מעבר לעניין הבקשיש, שביקשנו מהנהג להסתובב 4-5 פעמים הוא לא היה מוכן להסתובב והמשיך בדרך שלו. אנחנו כרגע אצל אשיש הסוכן דיברנו איתו על המצב ועל מה שקרה בגדר האחריות שלו. אנחנו לא מדברים על השוחד. דיברנו על אחריות מקצועית שהזמנו נהג ושבקשנו ממנו לא לנסוע לאגם הוא לא היה מוכן להקשיב והמשיך בשלו לאגם. גם שביקשנו לחזור למנאלי הוא אפילו לא התווכח ולא שאל למה, ידע שהוא זה שאירגן את כל העוקץ ובשתיקה נסע למנאלי בלי להגיד מילה.
כרגע אנחנו בסוכנות במנאלי סיפרנו לו את כל הסיפור ושמנו דגש על עניין המקצועיות של הנהג. אנחנו כרגע מתווכחים איתו הוא לא מוכן להחזיר לנו כסף על כלום. מתחיל לצעוק ואפילו מתחיל לגעת לא במקום.
מבקשת בבקשה שתפרסם את זה שאף ישראלי לא ידרוך פה למרות כל ההמלצות. כרגע הבנאדם מרים עלינו ידיים ורוצה להזמין לנו משטרה.

וארקלה

הודעה לפרטי שקיבלתי אתמול, מתברר שמדובר בכנופיה, אז מי שמגיע לוארקלה שיזהר. הבחור העדיף שאפרסם לאחר שהוא יעזוב את וארקלה..

מחשש מהחבר'ה האלה. הפעם מדובר לא בכסף כול כך גדול אך אחרים יכולים ליפול בהרבה יותר.

היי מירון, אשמח אם זה יישאר בעילום שם. אני נמצא על הצוק בוורקלה, לצערי נפלתי לתרמית של אחד מהמקומיים, ניסיתי להתארגן על משהו לעשן והבחור החביב פנה אליי בנושא מספר פעמים, היה "בעל עיניים טובות" ונראה שהיה ניתן לסמוך עליו… הוא ביקש ממני 2500 רופי וטען שהוא נוסע במיוחד בשבילי לקולאם בשביל להביא את זה . כמובן שלאחר שעה שהבחור לא ענה הבנתי שנפלתי לתרמית, הוא התחיל לטעון בהודעות שהוא הסתבך, ואז שתפסה אותו משטרה , ועוד ועוד תירוצים… מסתבר שעוד מספר אירופאים נפחו אצלו בפח וכמובן שגם הם לא ראו משהו לעשן / את כספם …
קוראים לו סימון, או לפחות כך הוא טוען שקוראים לו. מצרף תמונות שלו שהשגתי מאחד המקומיים.

--- דראמסאלה ---

אני רוצה לשתף אתכם בחוויה לא נעימה במיוחד שעברנו כרגע בגסטהאוס בבגסו ושמו sky pie.

חבר'ה, אני ועוד שני חברים מטיילים כבר שלושה וחצי חודשים, לא מספיק זמן כדי לומר שהבנו את טיבם של ההודים לחלוטין, אבל מספיק זמן בשביל להבין כשאתה עומד מול נוכל ובמקרה הזה לא השאירו לנו שום ספק. אני יכולה לומר בכנות ובלב שלם שעוד לא נתקלתי בהתנהגות כזו.

אני וחבר הגענו אל בגסו בערב וחבר שכבר נמצא בבגסו הלך לסגור עבורינו חדר בsky pie. נאמר לו על ידי הבחור בקבלה שעבור החדר צריך לשלם 500 רופי. בנוסף, הבחור בקבלה רצה שחבר שלנו יתן לו את מלוא הסכום כמקדמה, אך התפשר ולקח מאה רופי כמקדמה. נוסיף ונאמר שלשיחה שהתנהלה היו עוד שני עדים, שני עובדים נוספים בגסטהאוס, שלאחר המקרה אותו אפרט מייד, אמרו לנו כי אנו צודקים.

כשהגענו בערב קיבל אותנו בחור אחר, שנתן לנו חדר אחר ממה שסגר חבר שלנו, חדר קטן בהרבה אך לא ראינו צורך להתעקש. גם איתו וידינו כי המחיר הוא אכן 500 רופי.

שהינו בsky pie ארבעה לילות וכשניגשנו לשלם עבור השהות נאמר לנו שעלינו לשלם 600 רופי ללילה. סכום שמצטבר ל400 רופי אקסטרה והמקדמה ששילמנו לפני נעלמה כלא הייתה. הבחור שאיתו סגרנו את המחיר ישן באותו הזמן וכשביקשנו לדבר איתו ושיבדקו איתו נענינו בסירוב. לא נורא, אך בכל זאת זה לא מה שנאמר לנו מלכתחילה. ברגע שהעלינו את העובדה כי זה לא מה שסיכמו איתנו התחלנו לחטוף צעקות מבעל הגסטהאוס. כשניסינו להסביר את עצמנו, הטונים נעשו עוד יותר עויינים, בעל הגסטהאוס איים כי אם לא נשלם הוא ישתמש באלימות ואפילו איים כי הוא הולך להביא סכין!! סכין חבר'ה, בעל הגסטהאוס של sky pie העדיף לומר לזוג ששהה אצלו בגסטהאוס שהוא הולך להביא סכין לפני שהוא מרים טלפון לבחור שסגר עם חבר שלנו את כל העסק הזה. העימות כמעט גלש לפסים פיזיים ובעל הגסטהאוס טען שהוא משוגע ולא כדאי לנו לשגע אותו. לא מדובר בבן אדם על הפס במיוחד, אך שאר העובדים התחילו לומר לנו שהוא משוגע ונראו מפוחדים. יש לציין שלי, בתור אישה, נשללה הזכות לדבר. אני חייבת להגיד שלא ניסינו לעורר מהומה כלל אך התנהגותו הבוטה והיוצאת דופן של בעל הגסטהאוס עוררה את כל המהומה.

תשמעו, כשנכנסנו לגסטהאוס קיבלו אותנו יפה ונורא נהנינו שם למרות החדר המבאס שלא היינו אמורים לקבל. לא הרגשנו במשהו לא בסדר עד שהעניין הגיע לכסף. חבר'ה, היום זה 400 רופי מחר זה 1000, תלוי על איזה צד קם בעל הגסטהאוס.

אני יצאתי מזועזעת מההתנהגות הזו ואני חושבת שקיבלתי סטירה לפרצוף מהעובדה שיש פה הודים שכל מה שמעניין אותם זה כסף בסופו של יום. אני לא שופטת את המקום שלהם וכמו שאנחנו יודעים גם אנחנו הישראלים לא תמימים והוגנים תמיד, אבל בוא נאמר שעכשיו קיבלתי זוית שונה על כל החיוכים והנחמדות של עובדי הגסטהאוס של sky pie. שעה או שעתיים אחרי כבר הספקנו לשמוע סיפורים נוספים לא הוגנים שקרו לישראלים בsky pie.
בכל אופן, אם בחרתם בכל זאת להגיע למקום הזה תוודאו טוב טוב מה אתם סוגרים ועם מי.
תעשו חיים.

עקיצה אצל צ׳רלי ליד בית חב״ד

עקיצות במיין באזאר
היתה עד לפני כשנה, סוכנות נסיעות של צרלי ממול לבית חב"ד, די הרבה ישראלים הגיעו אליו והוא היה מוכר ומומלץ על ידי הישראלים.

היו עליו גם תלונות על הטרדה מינית, אך בגלל שהוא נפטר לא ארחיב בנושא.
לא פעם צצו כול מיני צרלים מתחזים לצרלי האמיתי שעקצו תיירים.
כעת יש בחור שמכנה את עצמו צרלי שעוקץ בגדול ישראלים, הוא דובר עברית והעברית שלו גורמת לישראלים להאמין לו (תמיד רשמתי פוסטים לא להאמין לדוברי עברית במיין באזאר)
הוא מפעם לפעם מגיע לאבי סוכנויות לשתות אצלו מים ואז לוכד ישראלים בעברית שלו ומביא אותם למשרדו ועוקץ אותם.
חוץ ממנו יש עוד אחד בפסאג של הארי ראמה שמכנה את עצמו אבי ואנשים חושבים שזה אבי סוכנויות, כמה שאני יודע, הם היו בעבר שותפים שהתפצלו
אבי הזה לוקח יותר כסף מאבי סוכנויות וכדאי שתעשו השוואת מחירים.
אני מכיר את אבי סוכנויות לפחות 15 שנה, הוא עובד עם בית חב"ד, אז תוכלו גם לקבל מהם המלצות עליו.
אין לי שום אינטרס עם אבי סוכנויות חוץ מזה שאני רוצה שתגיעו לסוכנות אמינה במיין באזאר, כאשר יש מלא סוכנויות במיין באזאר שחלקם מפוקפקים וחלקם אני לא מכיר. כמו שיש לי קשר ישיר עם Shiva שיווה Pushkar וכאשר יש צורך אני נעזר בו למען מטיילים ככה יש לי קשר עם אבי סוכנויות.
אני מעלה פה תמונות של משרדים של צרלי המתחזה ואבי בהארי ראמה, הם מסומים בx
התמונות שמסומנות בv הם של אבי סוכנויות.
לא כולם בקבוצה הזאת ולא כולם קוראים את הפוסטים שלי וכמו שעדיין יש חבר'ה שנופלים בעקיצה מיין באזאר סגור, לצערי גם יהיו חבר'ה שיפלו בעקיצות של רמאים במיין באזאר, במיוחד אם הם לחוצים וחוששים ומתפתים להודים דוברי עברית לקקנים

ראול אלוף הנוכלים מהמין בזאר

שלום לך ראול!! אחד הנוכלים הידועים במיין באזאר. ראול פגש אותי במיין באזאר ליד הסוכנות של אבי סוכנויות.

הוא כנראה חשב שנתקל באיזה ישראלי מבוגר שלא מבין מסביבו, וניסה לשכנע אותי לעשות איתו איזה דילים.
הוא דובר עברית כמעט מושלמת ויכול לשכנע בקלות מטיילים הססנים או חוששים מכל מיני עקיצות מההודים.
אמרתי לו, אני לא עושה עסקים עם אנשים ברחוב שאין להם משרד, היום אני רואה אותו מחר הוא כבר נעלם.
כשיהיה לך משרד נדבר.
תזהרו בבקשה מכל הודי שניגש אליכם ומנסה ליצור איתכם קשר, אם צריך תהיו תקיפים ואל תתבישו להגיד להם שיתרחקו ממכם. היום כבר אמרתי להודי שנדבק אלי
באסרטיביות מה אתה רוצה? אז הוא התרחק. לפעמים זאת הדרך היחידה להרחיק אותם ממכם.
אין על דלהי!!

עקיצה 11 אלף שח

***פוסט שיכול לחסוך הרבה כסף***
זה לא סוד וזה לא משהו חדש שיש אנשים שיעשו הכל כדי לעקוץ מאיתנו המטיילים כסף בכל דרך.

ולצערי גם אני נפלתי קורבן. יכול להיות שאם הייתי קורא פוסט דומה (ואני משוכנע שיש כאלה) הייתי יכול לחסוך לעצמי 11 אלף שקל שלא יחזרו אלי אבל בשביל זה אנחנו כאן כדי לעזור אחד לשני כישראלים לישראלים, כמטיילים למטיילים וכאנשים טובים לאנשים טובים.


אני לא יכול להאשים אף אחד חוץ מאת עצמי שנתתי יותר מדי אמון בבן אדם שנראה היה שמדבר בהרבה היגיון באותו רגע. יכול להיות בגלל שהוא ידע להגיד לי בדיוק מה שרציתי לשמוע (בהתאם למצב הכלכלי שלי) הרי מי שעוקץ אנשים יודע באיזה נושאים ונקודות הוא צריך לגעת כדי למשוך את הסקרנות של מי שעומד מולו.אז הסיפור די עצוב ופשוט, הייתי 4 ימים מהטיסה לארץ אחרי 7 חודשים של טיול במזרח מתוכם 4 חודשים בהודו ומי מאיתנו לא למד להכיר את ההודים שהם לפעמים הזיה, לפעמים מתסכלים, לפעמים אנשים כל כך טובים, לפעמים מזכירים את עצמנו בכל מני תחומים ולפעמים גם נוכלים.

כמו רוב המטיילים שמרתי את הטאג' מאהל לימים האחרונים של הודו, הרי הטיסה חזרה לארץ היא מדהלי ואגרה במרחק של כמה שעות נסיעה ואני בתור ילד שמעתי על הקבר העצום הזה והסיפור המרגש עליו ובתור ילד רציתי לראות אותו במו עיני.

והנה הגיע היום המיוחל והלוואי והייתי יכול לשתף את התחושה של חלום ילדות שמתגשם, תחושה של שיכרון מאושר ועם תחושה כזאת שום דבר לא יכול לפגוע בך או להתקלקל! זה סוף סוף קרה! אני סוף סוף פה והמראה של הבניין.. נשארתי ללא מילים ובוהה כמה שעות טובות ביצירת המופת הזאת. הדרך הכי טובה לסיים טיול ארוך.
נשאר לי זמן עד הרכבת חזרה לדלהי והנהג שהביא אותי לטאג' הציע שנעביר את הזמן עד אז במקום עם WIFI אצל בית קפה של חבר שלו. הגענו למקום ומסתבר שזה היה חנות תכשיטים(כמובן שבלי WIFI) שם ישבנו אני הנהג וחבריו לשיחה ארוכה של להעביר את הזמן, דברנו על הויפאסנה שעשיתי ועל הרווחים שלו בחנות וכו' וכו' והתחברנו כמו כל הודי אחר שהכרתי במהלך ה4 חודשים האלה.

דברנו גם על זה שאין לי הרבה כסף ושאני חוזר לארץ די מרושש והוא הציע לי עסקה די מעניינת, עסקה שהוא עשה עם הרבה אנשים עד היום (הראה לי די הרבה צילומי דרכונים של תיירים אחרים וקבלות) שהעסקה נשמעת הגיונית:
הוא ישלח לי תכשיטים בדואר, ככה נעקוף את המס שהוא כבעל עסק צריך לשלם כשהוא מוציא תכשיטים מהודו לכל מדינה אחרת, אני בארץ אקבל אותם והוא כאשר הוא יגיע לארץ אני אתן לו את התכשיטים+ רווח של 11 אלף שקל שזה המס שיעלה לו אבל קצת פחות כדי שכל העסקה תהיה שווה לשנינו. (חלק מהשיחה הייתה שיש לו חנות בארץ ואפילו הציע לי לעבוד אצלו לתקופה קצרה כשהוא יגיע לארץ בעוד 10 ימים תמורת סכום פר יום כולל ארוחת צהריים, מכר את עניין העסק בארץ בצורה משכנעת! אפילו שאלתי איפה החנות בארץ והוא אמר שם של רחוב בתל אביב. מיותר לציין שאני כפר סבאי שלא מכיר את תל אביב ובלי WIFI לבדוק כלום)

אני מודה שכן היו לי מחשבות שאולי יש פה איזה עניין לא תקין ואולי לא כדאי להתעסק בכל זה אבל כשאני עוד כמה ימים בארץ עם כלום כסף בחשבון והכסף הזה יוכל לעזור לי לחסוך כמה שאני יכול ללימודים + נחיתה מאוד רכה בארץ וכמו שהוא אמר "הכסף הזה לא יעשה אותי עשיר אבל זה עדיין סכום מכובד מאוד", קשה לסרב וקשה לא לבטוח בבן אדם שמראה לי שבדיוק את אותה עסקה הוא עשה עם כל כך הרבה תיירים מכל מני מקומות בעולם ואפילו הראה לי דרכון של בחורה ישראלית וסיפר לי שהוא עושה את העסקה הזאת שוב ושוב עם אותם אנשים והרבה לי תאריכים ועוד הרבה דברים שנראים הגיוניים באותו רגע.

בסופו של דבר לא הסכמתי שישלח לי אותם בדואר אלא שיביא לי את התכשיטים. גם אם הוא לא יבוא לארץ אני אוכל למכור אותם הרי לפי כל החשבוניות שהוא הראה לי, יש להם ערך מאוד גבוהה די דומה לסכום שאנחנו סיכמנו לגבי העסקה שלנו.

הבעיה שיש מכס בארץ והוא די מיומן ואמר לי שבארץ תכשיטים מתחת לסכום של 15 אלף שקל לא עושים בעיות ולכן סיכמנו על 11 אלף שהרי גם ככה הם יחזרו אלי עוד 10 ימים כשהוא יגיע לארץ.

אולי זה האושר שהיה לי מהטאג', אולי זה השינוי שעברתי מהויפאסנה, אולי זאת תחושה של גרידיות של סכום שלא בא בקלות ואולי כי אני פשוט תמים ונותן אמון באנשים יותר מדי בקלות אבל בסופו של יום הקבלות של התכשיטים היו אצלי יחד עם התכשיטים וחיוב די רציני שיגיע לי בקרוב לחשבון.אני אחסוך מכם את התקופה הקשה שהגעתי לארץ עם מינוס של 11 אלף שקל ושיחות עם משפחה שלא ראתה אותי 7 חודשים והדבר הראשון שאנחנו מדברים עליו הוא איך אני יוצא מהצרה הזאת. בסופו של דבר יש לי משפחה נהדרת שעזרה לי עם החוב ואח נהדר שיש לי חוב רציני להחזיר לו.
כמו שניחשתם היה מדובר בעוקץ. לקח לי גם זמן בארץ להשלים עם העובדה שהוא רימה אותי כי באמת האמנתי שהוא יגיע לארץ, הסיפורים שלו והדרך שהוא מכר לי את כל הסיפור היו משכנעים כל כך שלא משנה מה אני אכתוב לכם פה, אני לא מוכר, אני לא יודע לרמות אף אחד ולא יודע איך למכור למישהו משהו שהוא לא צריך. והוא יודע. הוא עשה את זה לכל אותם תיירים שהראה לי את הצילומי דרכונים שלהם וגם שלי נמצא עכשיו אצלו, הוא מיומן ויודע בדיוק מה להגיד כדי לקנות את האמון שלו וספציפית במקרה הזה גם תכשיטים.


יש הרבה שאלות אז אני אכתוב את העיקריות, התכשיטים לא שווים יותר מאולי 200 שקל, אני לא יכול לבטל את העסקה הזאת עם חברת האשראי בגלל נהלים וכל מני שיט שמשאיר אותי באוויר (בגדול היחיד שיכול להחזיר לי את הכסף זה המוכר ואתם יכולים לנחש כמה הוא רוצה להחזיר לי את הכסף) יש עוד אבל אם תרצו אני אענה אליהם אם יש לכם.תראו, את הכסף אני לא אראה ואפשר להתנחם בעובדה שזה רק כסף. שום נזק פיזי לא נגרם לי ואני בריא ושלם הגעתי לארץ, אם כמה שזה מבאס וכמה שזה צובט בלב וכמה שכל זה יכול היה להימנע אם הייתי קצת יותר זהיר וקצת פחות סומך על אנשים, אני את הלקח שלי למדתי. מבטיח לכם.
הרעיון של הפוסט הוא שגם אתם תהיו יותר זהירים עם ניסיון של אחרים. אני לא הייתי רוצה שעוד מישהו יפול לעוקץ מיותר.
אל תדאגו, הקארמה לא תאכזב, אם לא בחיים האלה אז בגלגול הבא הוא יהיה רוח רעבה או אולי הנשמה שלו תהפוך להיות אבן שתעמוד 5000 שנה.אז איפה העסק הזה? באגרה במן מרכז של כמה חנויות צמודות אחת לשניה כשהחנות תכשיטים נמצאת בפינה. אני מצרף כמובן את הכתובת המלאה בתור תמונה.מקווה שהפוסט הזה יעזור למנוע עוד קורבן מיותר ומקווה שאתה \ את מי שעדיין שמטייל \ מטיילת תמשיכו להנות ותנצלו כל שניה להפיק את מיטב מהטיול שלכם! וגם אם לפעמים יש ירידות בטיול, זה חלק מהעניין. בסוף הכל זיכרונות גם הרעים.

בהצלחה לכולם! נתראה במסיבות בארץ 😁

רע רע מיין בזאר

המלצה/ אזהרה
לא להתקרב לסוכן רינקו במיין בזאר בדלהי

שקרן, רמאי, שחקן, חופר ומציק!
יזרוק לכם כמה מילים בעברית כדי ליצור קרבה, אל תקנו את זה!

לדעת כדי להבין אם יצא לכם להגיע לסיטואציה כזאת

עקיצה
זאת הידיעה שקיבלתי לפרטי

*אזהרת עקיצה*

נתקלנו בתופעה שהיא לא כל כך מוכרת בקרב הישראלים.
הודים מקומיים שיודעים אנגלית ממש טוב, ממציאים סיפור חיים שקרי שלם וטוענים כי הם לא מקומיים והם חצי אירופאים שהגיעו לחופשה לפה. הם משכנעים אנשים להגיע איתם לקשמיר כדי לעקוץ אותם כספית. הם ממש טובים במה שהם עושים, מנסים להתחיל עם בנות ולהתחבר אליהן רגשית, ככה הם מצליחים לגרום להן לבוא איתם לקשמיר כשבעצם הם לוקחים לעצמם נתח מהרווחים של הנסיעה והשהות. הם טוענים שהם יודעים מה המקומות הכי זולים כשבעצם הם עושים קופה.
תשימו לב זה יכול לקרות לכל אחד.

אני מאוד מקווה שלא ימחקו את הפוסט הזה..

אחרי שסגרנו במחיר מוגזם מסוכנות בפושקר שמאוד מפורסמת בקבוצה ומאוד מיודדת עם מירון!

רק שתדעו שבאתר הזה הכרטיסים לרכבת ״שדרך אגב זוועתית ואנחנו ממש לא מפונקות) כל ההבטחות שהבטיח בפועל ממש לא התממשו… אחרי שיחה עם ההודים שאיתנו ברכבת (8 בקרון) הראו לנו את האתר הזה .. בחירה לפי מושב וקרון בפחות מחצי ממה ששילמנו!!! אז שימו לב ואל תלכו לפי בעדר של הישראלים..אין ספק שיצאנו תיירות ומי שרוצה את שם הסוכנות שישלח הודעה בפרטי.

קמאל גסט האוס פושקר פוסט של מירון

אזהרה!!!
עקיצה נוספת מבית החרושת של עקיצות של הכאמל גסטאהוס בפושקר.


זה הסיפור שקיבלתי עכשיו. אני מזהיר אותכם, הבעלים, שנים עוקץ תיירים למרות שכבר החרמנו אותו בעבר , הוא ממשיך, מה שנקרא גנב נשאר גנב.
כול מי שיגיע לפושקר ויתגורר בכאמל שלא התלונן אח"כ אם הבעלים של הכאמל יעקוץ אותו.
בתקופה של ההולי שלא יהיו חדרים פנויים יהיו כאלה מחוסר ברירה שיקחו אצלו חדרים אז קחו בחשבון שהוא ידפוק אותכם באיזשהו צורה.
מצרף תמונות מהגסטאהוס, הגסטאוהס צמוד לגסטאוהס העין השלישית, לכן רבים שלא מוצאים מקום בעין השלישית, הולכים אליו והוא מנצל זאת.
הנה הסיפור שקיבלתי עכשיו.

הי מירון, אני רוצה לספר לך על משהו שקרה לי בפושקר בגסטהאוס בשם קאמאל וילס
הסיפור לגמרי על התחום האפור אז תעשה עם זה כראות עינייך…
בפעם הראשונה שנכנסתי ונתנו לי חדר הלכתי לשירותים ולאחר שהורדתי את המים יצאתי מהם וגם מהחדר וחזרתי לאחר מספר שעות, כבר מהרחוב הבנתי שקרה משהו כי הם התחילו לצעוק עלי ולדרוש ממני לפתוח במהירות את החדר. מסתבר שיש בניאגרה בעיה והמים לא הפסיקו לזרום… מה שגרם לנזק כלכלי קשה לבעלי הגסט (לדבריו) כי כל המיכל מים שעל הגג התרוקן, שוב, הכל לדבריו, לי אין מושג איך מערכת המים שם עובדת וכמה הם עולים לו…
בכל אופן הוא אמר לי בתוקפנות רבה שאני זאת שהולכת לשלם על הנזק.
הרגשתי מאד מאוימת ממנו וממספר ההודים שהיו איתו בתוך החדר שלי… ולא רציתי בכלל להתווכח ולהכניס את עצמי לבלאגן למרות שלא חשבתי שזו אשמתי שיש לו בעיה בניאגרה.
בסופו של דבר עשיתי אחרי כמה ימים צ'ק אאוט, ושילמתי לו 1500 רופי נוספים. נכון, זה לא סכום אסטרונומי וזה לא הרס לי את הטיול, אפילו לא קרוב, אבל זו הייתה חוויה ממש לא נעימה ומעבר לזה, יצאתי בתחושה שרימו אותי בגלל שלא רציתי להתווכח…
מה שקרה קרה. אני מספרת לך את זה כי אני יודעת שהיו איתו כל מיני בעיות בעבר וזו לא פעם ראשונה, והלוואי שזה יעזור שאף ישראלי/ת נוספת לא תעבור אצלו חוויה דומה…
תפעל כשיקולך בעניין…
ובלי קשר, תודה רבה על שעות ההשקעה בקבוצה ובכלל…

סוכן במיין בזאר

אזהרה!
לכול מי שיגיע לדלהי למיין באזאר, זה הבנאדם שעקץ בגדול מלא ישראלים במיין באזאר. הוא יושב צמוד לאבי סוכנויות מכנה את עצמו צארלי, מדבר עברית וכנראה גם משכנע

בדיבורים שלו.
יש מלא תלונות עליו .
בבקשה לא לדבר איתו ולא להתעסק.

קשמיר

#דיס_המלצה_למגיעים_לקשמיר
היי חברים.. רציתי להזהיר מחוויה שחווינו בבית סירה בסרינגר.


לסירה קוראים moon of kashmir. למנהל קוראים גוזה.. הוא בא לקראתנו בשער 7 ולקח אותנו לסירה שלו למרות שביקשנו שם ספציפי של סירה אחרת. הלכנו איתו כי הסירה והמחיר היו נראים לנו סך הכל ממש בסדר…
היינו אצלם וממש נקשרנו מהלב למשפחה. בישלתי איתם ואפילו קניתי להם מתנות.

מהיום הראשון שהגענו הוא רצה שנצא לטרק דרכו למרות שקיבלנו המלצות מהקבוצה שפחות שווה בגלל המחיר. לחברה שלי הוא ממש עשה מניפולציות וזה גבל בהטרדה.
פעם אחת היא הייתה לבד בסירה. הוא דפק על הדלת זמן רב למרות שהיא ביקשה שהיא רוצה להיות לבד.

אותי אישית הוא רימה כספית, ואחרי שגיליתי את זה דרשתי את הכסף חזרה והוא ממש התעצבן. הוא זרק דברים והתחיל לצעוק בשפה הקשמירית.. זרק עליי את הכסף ואני ממש נבהלתי מהתגובה (לא ראיתי את זה לפני כי הוא היה ממש נחמד).

השיא היה שהחלטנו שאנחנו ממשיכות לארו וביום של הנסיעה הוא בא בטענה שיש הפגנות וזריקת אבנים ומסוכן שנצא – יכול להיות שהיה בזה גרעין של אמת אבל הוא ניפח את הסיפור ברמה מוגזמת, לא אמר שיש דרכים אחרות לנסוע בהם, ביקש שנחתום על מסמך שאנחנו מוכנות לקחת את הסיכון והאמת ממש ממש הפחיד אותנו. וכל זה בשביל להרוויח עוד קצת רופי וכנראה כדי שנסגור אצלו את הטרק במקום.

בסופו של דבר ממש איבדתי אמון ואפילו נפגעתי (מאוד נקשרתי למשפחה) ועברנו לסירה אחרת ללילה האחרון.

ממליצה פשוט להיות ערנים. לא למהר לסגור טרקים דרך בעלי הסירה… והכי חשוב שימו לב לשם של הסירה. הוא פשוט אדם שקרן.

נוכל בקוצי

בנות!!
הודעה שקיבלתי בפרטי וכדאי לכן לקרוא ולהזהיר, שמו האמיתי כפי שמופיע בפייסבוק

Sulfikar Beevi
היי מירון,
אני חברה בקבוצה שלך של הודו-מטיילים עם מירון. צוכל לפרסם הודעה בשמי בעילום שם?

אני מתארחת עכשיו בleelu home stay בקוצ'י. ואתמול יצאתי לאכול עם בחור הודי, הידועה בכינויו צ'ופי.(כבן 30, שעובד בדובאי, ויודע עברית די טוב).
עכשיו אני מניחה שאתה יודע לאיפה הכיוון הזה הולך… אל דאגה אני בסדר!
מסתבר שאותו צ'ופי נוהג להשתמש בסם אונס ולהגניב אותו למשקאות. ואז אחרי שהוא מסיים ברוב טובו להסיעה את הבחורה עד לפתח המלון שלה.
אני במזל כל הערב, ובאמת שבמקרה רק שתיתי מים מבקבוק סגור.
כפי שאתה בטח מבין, הרגשתי כל הערב לא בנוח. (אני פשוט יחסתי את זה לעובדה שהצ'ופי הזה היה יותר מידי להוט). ובטפשותי נתתי לו את המספר שלי.
והיום בבוקר שאלתי את המנהל של leelu, רוי על הצ'ופי הזה. הוא ביקש לראות תמונה, כי השם צלצל לו מוכר. ועד הבוקר בגלל שנתתי לו את המספר שלי, והוא שלח לי מיליון הודעות. היה לי לי את הוואטסאפ שלו. ברגע שרוי ראה את התמונה הוא אמר לי שהיה לי מזל. שהבחור הזה ידוע בכך שהוא מגניב סמים למשקאות, וכל הסיפור הנ"ל.

אז בידיים רועדות אני כותבת לך את ההודעה הזו. כי פשוט באמת היה לי מזל.
אז בבקשה תפרסם את המידע הזה בקבוצה.
הייתי מצרפת גם תמונה, אבל מחקתי את המספר שלו והכל, ישר אחרי שרוי סיפר לי עליו.

אנאנד בודי טמפל דרמקוט

חובה קריאה *'**
לפני כחודש וחצי פרסמתי על אננד בדרמקוט שבטיפול שלו פגע מינית!! בישראלית


הבחורה היתה במצב קשה מאד ולא יכלה לספר אישית את מה שעברה.
כעת היא העבירה לי את הסיפור המלא שלה ואני מבקש מכולכם להיות רגישים ולא להאשים את הקורבן. הבחורה החליטה לספר את סיפורה באומץ רב בכדי לנסות למנוע מקרים נוספים
זה סיפורה

הי מירון
זאת הבחורה שנפגעה על ידי אננד מהבודי טמפל לפני כחודש וחצי. רוצה לומר לך תודה שהעלית את הפוסט הקודם, למרות כל הקולות השונים שהיו. בזכותך נשים נוספות יכלו לסגור מעגל עם הסיפור הזה, שקרה גם להן, הושתק בתוכן, ונחרט בהן עד היום.
מבקשת מאוד אם תוכל להעלות את הפוסט הבא כך שאשאר אנונימית.
עד כה, היה לי מאוד קשה להשמיע את הקול שלי ונשים רבות ונפלאות דיברו בשמי.
עכשיו, כשאני כבר זמן מה מטפלת בעצמי בצורה אינטנסיבית, מרגישה שזה חלק מהריפוי שלי, וגם מרגישה מחוייבת לשמור על נשים אחרות (וגברים גם כן).

***טריגר****
***אזהרה מפני איש מסוכן שנמצא בדרמסללה- אנאנד מהבודי טמפל שברדמקוט***

היום התעוררתי בוכה מעוד סיוט.
חודש וחצי עברו מאז שחזרתי בהודו בטרם עת. חודש וחצי מאז שהטיול שחיכיתי לו וחלמתי עליו שנים אחרי שחזרתי מהטיול הראשון, הפך להיות הסיוט שממנו אני רק רוצה להתעורר.
בפוסט הקודם הדברים היו כתובים בצורה מאוד עדינה, בעיקר כי אני הייתי במצב נפשי קשה אחרי המקרה. שבורה ופצועה לבד באמצע הודו. אני לא מתכוונת לפרט גם היום עד הסוף מה קרה שם, כדי לשמור עליכם ולשמור גם עלי, אבל רוצה לומר שתדעו שהדברים קרו, ולא ניתן לפרשם לשתי פנים. לא מדובר ב״עיסוי חזה שנהוג בתרבויות אחרות״ כפי שאחת הנשים כתבה בתגובה של הפוסט הקודם. כן מדובר באיש מומחה לתעתוע של הנפש שפגע בי בצורה קשה, פגיעה פיזית, נפשית ופסיכולוגית, בגללו עצרתי את הטיול באמצע, ונאלצתי לחזור לארץ ולהתחיל לטפל בעצמי. איש שמייצר חוויית גזלייטינג קשה ברמה הכי מחרידה שניתן לדמיין.
לאחר שמירון פרסם את אותו הפוסט, מספר אנשים ששוהים שנים רבות בדרמסללה (ישראלים, אירופאים ואמריקאים) פנו אלי ואמרו שתמיד הייתה תחושה שמשהו לא בסדר קורה שם אצל אנאנד. ששמעו שגם גברים נפגעו, אבל מעבר לכל השמועות-
6 נשים שונות שתפו שזה קרה להן איתו במהלך 11 השנים האחרונות (ולא יפתיע אותי אם היו עוד. למעשה, אני בטוחה שהיו עוד). רק שהן לא הצליחו לדבר, לא הצליחו לצעוק את זה, לא הצליחו לצאת ממערבולת הבלבול והערפול שהאיש המסוכן הזה מכניס אותך אליו, במסווה של טיפול. כזו שפוגעת ביכולת שלך לבטוח בעצמך ובגוף שלך. כזו שמרסקת את תחושת המוגנות שלך בעולם ומשאירה אותך עם תחושות מצלקות של אשמה ובושה.

אני לא הגעתי אליו כדי לקבל טיפול רוחני אצלו.
רק רציתי לקבל עיסוי טוב מאיש מקצועי שנשים המליצו עליו בקבוצות השונות. ואני בטוחה שהן קיבלו אצלו עיסוי טוב כהלכה לצד עוד נשים רבות. כי האדם הזה, שהוא מומחה לפגיעות, לא יפגע בכל אחת. על כל עשרות עיסויים טובים שמעניק, הוא מוצא את זו שמתאימה להיכנס למעגל הבלבול שהוא מייצר. והוא מומחה, הוא יודע איך להריח אותן.

הוא פותח את המפגש בשיח, שם הוא כבר שותל בך מילים שיחדרו לך לראש ויתקפו אותך ואת החוויה שלך, ואת הגוף שיודע. הוא מוזג תה ומאיץ בי בעדינות לשתות אותו תוך כדי השיחה. שתי כוסות. זה משהו שנזכרתי בו רק אחרי כמה ימים. התה הזה עד היום לא יוצא לי מהראש. לקח לי זמן רב אחרי להצליח לאכול ולשתות בצורה שלא תעורר בי חרדה ועד היום תחושת הסכנה עולה בי כשאני שותה. אחרי שמתהדר בעזרת האנגלית המרשימה שלו בעשרות התעודות שלו שתלויות על הקיר, הוא מסביר איך בזמן הטיפול יהיה מגע שיכאב לי מאוד, אבל לנשום לתוכו ולראות איך שהכאב פשוט עובר. הוא מדגים עלי לחיצה כואבת שאומר שתהיה לאורך כל העיסוי- ובפועל לא הייתה שום לחיצה כזאת, אלא רק המילים שהוא שתל בראש שאומרות- ״הכל בראש שלך, גם הכאב. תשחררי, תרפי״.
בסוף העיסוי את אמורה להיות חצי שעה בסאונה. כך אמר בהתחלה וכך פורסם וכך גם הנשים שהמליצו עליו ציינו. אבל כשאת כבר שוכבת ללא בגדים הוא אומר- ״הפעם לא תהיה סאונה. הפעם ניתן לך את הטיפול המלא״.

ה״עיסוי״ מתחיל כשהוא מכסה לי את העיניים ולוחש לי את המשפט המחריד והמצמרר שאני עד היום שומעת בקול הנמוך שלו- ״את מוכנה לקבל את העיסוי הכי טוב שקיבלת בחיים?״

העיניים מכוסות לאורך כל הטיפול כך שהכל מאוד מעורפל ומבלבל.
כבר מההתחלה הוא נגע בכל האיברים הפרטיים בצורה מאוד מינית ואגרסיבית ומבלבלת. ושוב, לא מדובר בעיסוי חזה שנהוג לעשות בתרבויות אחרות. נגע באופן שהוא לא אמור לגעת בשום צורה שהיא.
הגוף משותק. לא מצליחה לזוז. ואחרי אלוהים יודע כמה זמן, יצאו ממני בבת אחת צווחות של בכי.
״I DONT FEEL SAFE״- צעקתי את זה בכל הכוח שלא ברור לי מאיפה הצלחתי לגייס.
כשאת כל כך חשופה ופגיעה, ומצליחה להתחבר לרגע לגוף שלך שמאותת לך, אז הוא תוקף את החוויה שלך- הוא מחבק ומרגיע אותך, אומר ״זה חלק מהטיפול שלך וזה טוב שזה עולה עכשיו. תבכי, תוציאי. אלו דברים מהעבר שצפים לך. אבל עכשיו את מוגנת ועכשיו את עם אדם שישמור עליך ולא יפגע בך״. וכשאת מרגישה לרגע אחד שהוא אכן אדם כזה, והנה, הוא בטח יפסיק את הטיפול והסיוט הזה יגמר, אז הוא מוסיף- ״וחייב להקשיב לגוף שלך ולכן אנחנו נמשיך בטיפול הזה״. ככה צווחתי שלוש פעמים לאורך הטיפול, וככה הוא המשיך.
מפעם לפעם הוא הולך לשירותים. הגוף בזמן הזה מוטל על המזרן העל הרצפה ללא יכולת תנועה, אבל את יודעת בדיוק לשם מה הוא הולך לשם בכל פעם. ואז הוא חוזר. ואז הוא ממשיך. הסיוט לא נגמר. ולאורך כל הזמן הזה, העיניים מכוסות, את לא מבינה מה קורה, איפה הוא, איפה נוגע, למה נוגע, למה זה מרגיש ככה. אולי זאת את שמתבלבלת. אולי זה באמת דברים מהעבר שלא קשורים וזאת את שמבלבלת הכל. הכל כל כך מעורפל. אבל הגוף שלי ידע. הגוף, שלאורך שבועות אחר כך לא הפסיק לרעוד, להינעל, להתאבן, להתכווץ ולכאוב. בשום שלב המגע לא היה נעים ובטוח. בשום שלב זה לא היה עיסוי.
ואז בסוף, אחרי שעות האימה האלו, הוא יושב לצידך ומנגן לך בכלים.
בסוף, יש שיחת סגירה, שמבלבלת אותך שוב. ושוב התה הזה- מוזג לך כוס ועוד כוס.
בסיום, הוא מבקש ממך לצלם אותך להצטלם איתו, שיהיה לך למזכרת. ואת מחייכת איתו למצלמה. אפילו אומרת לו תודה. זה למקרה, שכשתצאי מבולבלת, תסתכלי על התמונה ותתקפי את עצמך שוב.
את יוצאת משם, ואז הגוף מתחיל לרעוד. ומשם את מתחילה מסע גיהנום בו הגוף מבקש לגלות לך, מבקש שתדעי את מה את כבר יודעת.

אנאנד באמת מצא לו אישה שהתאימה לפרופיל- צעירה שמטיילת לבד עם דפוסים של ריצוי, ברקע יש טראומות של הגוף.

מה שהוא לא ידע, זה שהאישה הזאת עברה הרבה, והיום היא קשובה אל הגוף, והיא לא תשתוק.

מאז אני מטפלת בעצמי, מנסה לחזור לעצמי, ולומדת מחדש איך לבטוח בגוף שלי ואיך לחוש מוגנת שוב בעולם. מסע קשה עובר עלי ואין לי איך להתחיל אפילו לתאר את הפגיעה הקשה והנרחבת שנוצרה בי.

נשים יקרות, גברים יקרים
בבקשה שימרו נפשכם וגופכם. מאנאנד שבדרמסללה, ומכל איש כזה אחר והקשיבו לגוף, הוא תמיד יודע. יש עוד המון פסיכופתים פוגעים במסווה של מטפלים/מעסים/הילרים שמהלכים בעולם הזה.

זה פוסט של אמירה חדה וברורה. שלא ניתן לפרש אותה, ולא ניתן לבלבל אותה. בשמי ובשמן של כל הנשים האחרות שנפגעו על ידו לאורך השנים.
בהזדמנות זאת רוצה לומר תודה לכל הנשים הנפלאות, שבזכות קיומה של הקבוצה ״נשים בהודו״, התגייסו עבורי כשהייתי לבד, טיפלו בי ובנפש הפצועה בימים הכי שבורים וכואבים. אתן באמת מצילות נפשות.
ותודה למירון שלמרות הדעות השונות בפוסט האזהרה הקודם, השאיר אותו עד היום ובחר לפרסם.

מבקשת לא להביע דעות נגד. תשמרו אותן בלב, זו בושה ופגיעה חוזרת לכתוב דברים כאלו. בגלל אותן הדעות שלפעמים נכתבות- נשים פגועות רבות נשארות שותקות. תחשבו על האישה שקוראת כאן עכשיו, שאולי היא ילדה בת 22 שמטיילת לבד, וגם היא כרגע, מבולבלת נורא. (וחלק מהנפגעות הנוספות היו גם בגילאים האלו).

אני אגב, אישה בשנות ה-30 לחיי, אקדמאית, עוסקת בבריאות הנפש, אישה מודעת אשר הולכת בדרך הדהרמה שנים.
וגם לי זה קרה.

חולמת על היום בו הודו תשוב להיות עבורי אותו חלום של חופש, חיבור, נחת ושלווה,
ולא הודו שנלקחה ממני, והפכה לסיוט.

תודה שקראתם עד לכאן🙏🏻

אזהרה!!! מידע שקיבלתי בפרטי

ישנו בחור הודי בשם שרי (סרי) או בשמו המלא Srinivasan Kuppusamy.


הוא גר ומסתובב בעיקר בדרום גואה אך גם בצפון גואה. יושב בבתי קפה עם לפטופ בבגדים מרשימים (בדרך כלל חולצה מכופתרת לבנה), וגם רץ על החוף. הוא נוכל שמרשים אנשים ומספר להם שיש לו אלגוריתם שמייצר תשואה גבוהה וכך משכנע בעיקר נשים אך גם גברים לתת לו סכומים גבוהים של כסף שישקיע עבורם ויחזיר להם הרבה יותר. כמובן שאיש אינו מקבל את כספו חזרה ואין חוזה חתום או שום הוכחה וכך עשרות א.נשים נפלו במלכודת שלו בשנים האחרונות.
אנא שימו לב תתרחקו ממנו ושמרו על עצמכם. מצורפת תמונה שלו

סיפור ממטיילת

סיפור ממטיילת שקיבלתי לפרטי וכדאי שתקחו לתשומת לבכם. היא ביקשה לספר את הסיפור בשביל להזהיר בשבילכם

היי מירון
נרגעתי קצת מהחוויה אז יכולה לשתף .
זה יהיה ארוך , אתה מוזמן לערוך את זה אחרכך .

אז ככה, הגעתי לדלהי ביום הראשון בלי יותר מדי ידע, החלטתי שאני מגיעה בספונטני מתאילנד, אמרתי נחמד כבר על הדרך מה העניינים בהודו .
חברים הזהירו מכל הדברים הסטנדרטיים שניתן להעלות על הדעת, אבל דבר הזוייי כזה עוד לא שמעתי .
הלכתי במיין בזאר האסרטיביות ובמבט קשוח , מלא ניגשו נפנפת את כולם ואז מגיע אליי איזה בחור חמוד מנסה לדבר ולדבר ואחרי שאני מנסה להעיף אותו כמה פעמים הוא מחייך אליי ואומר לי – אני לא מנסה למכור לך כלום , אני מטייל בדיוק כמוך ובלה בלה בלה
בקיצור מפחד לקלקול קיבה קשה שאלתי אותו איפה יש מקום נקי ונחמד לאכול בו , הראה לי מקום והתיישב ליידי , אמרתי אוקי הרגשתי שהוא בסדר.
פתאום מתקשר אליו חבר ישראלי , הם צוחקים ומקשקשים והוא מביא לי לדבר איתו בטלפון , שיחת ווידאו !!
מדברים אני שואלת אותו האם אפשר לסמוך על הבחור והוא אומר לי כן בטח הוא מדהים יעזור לך בכל מה שרת צריכה .
To make long story shorter –
הוא באמת היה נחמד ומנומס, נפגשים מדי פעם ללכת למקומות מיוחדים בדלהי ביחד, התחברנו יחסית ותוכניתי הייתה לעלות לצפון .
״מסתבר״ שגם תוכניתו , לאחר הרבה אינטואיציות שאמרו לי *לא* ללכת איתו, נסענו ביחד (העברתי את פרטי הקשר ותמונה שלו למשפחה וחברים והוא ידע על כך) .
הוא מושך אותי לסרינגר , קשמיר , וכמובן שזה מקום מהמם ואני שוב מתעלמת מתחושות הבטן שלי כי אני חושבת שאני משוגעת אולי , איכשהו , זורמת , לבחור יש קסם ממש .
מפה לשם הגענו לסרינגר והוא מספר לי שלחברים של אבא שלו יש בית סירה אירוח משפחתי משהו מדהים – כמובן שאני בעד, אין על אירוח משפחתי .
מפה לשם אחרי שאני כמה ימים שואלת מה המחיר הבחור ששמו ריהז דוחה אותי בנימה של ״את אורחת שלנו, מדברים כסף פעם אחת הכל בסדר 🙂״
לוחצת ולוחצת , ולבסוף הוא אומר לי , בגלל שסמיר , הבחור שאיתו נסעתי , ראה שאת בחורה עדינה ונחמדה הוא לא רצה שתשני עם עוד הודים בסירה שיעשו לך רעש וישתו כל הלילה , אז פיניתי לך את כל הסירה.
כמובן שאמרתי אבל לא ביקשתי , בקיצור דורש 5,000 רופי ללילה עם חיוך .
כמובן שלא הסכמתי
לאחר מכן מנסים לדחוק אותי לצאת איתם לטרק שבהתחלה נשמע מדהים ואחרי מליון פעם שאני שואלת על המחיר כי הם רוצים לארגן כבר את הדברים , סמיר (הידיד הנחמד מהודו) אומר לי משהו כמו 4,000 דולר !!! כן דולר .
מכאן הבנתי את כל הסיפור , הם עובדים ביחד, הם צדים תיירים .
בסופו של דבר הבנתי שהם בכלל אחים, וזה בכלל עסק משפחתי , והבחורה הישראלית האחרונה שהייתה שם נתקעה שם חמישה חודשים כשהיא מאוהבת באחד מבני המשפחה , כמעט מתאסלמת ומכלכלת את המשפחה , בקיצור , אנשים מסוכנים .
ברחתי משם וכל השאר הסטוריה
חשוב שאנשים ידעו ויבינו , שיש דברים הזויים בהודו , אבל באמת הזויים , הבחור היה מקסים בעל קסם ועושה את זה פשוט מעולה !!
מצורף תמונתו של הבחור

כתבות נוספות

חדשות

נוחתים בדלהי? שלא יעבדו עליכם

בכדי להמנע ממקרים כאלו, אנחנו ממליצים להצטרף לקבוצת ה WhatsApp: להצטרפות לקבוצת "נחיתה רכה בדלהי" ב WhatsApp שימו לב טוב טוב, בעיקר כאלו שנוחתים בפעם

קרא עוד »