מה קורה בהודו?

עדכון מזג אוויר דראמסללה – יוני 2023

meta description

עדכון מזג אוויר – אזור דראמסללה , צפון הודו – יוני 23

25.6.2023 – גשם כבד הכה את דראמסללה והאזור היום – מחוז קנגרה בהימצ'ל פראדש, צפון הודו.  קיר בטון שנבנה ליד עמדת אוטובוסים ניזוק בעקבות הגשם. אנשים שנסעו מתחנת הרכבל בדראמסללה לתחנת המוניות הקרובה דיווחו על מפולות ונזקים בכבישים. תייר שעבר באזור בשם נארש תאקור מדווח שהדרך מהרכבל לתתחנת המוניות התמלאה בבוץ לאחר המפולת.


מקור – https://www.tribuneindia.com/news/himachal/retaining-wall-damaged-in-dharamsala-520234


26.6.2023 – 

מפולת אדמה וסלעים אדירה התרחשה ממש בסמוך לנקודת יציאתו של הרכבל בעיר דראמסללה וליד תחנת האוטובוסים המקומית. המפולת גרמה לחסימת כביש שוק קוטוואלי. ברשויות המקומיות חוששים שהמפולת, שאירעה במרחק של כ 30-40 מטרים בלבד ממסלול הרכבל, עלולה לגרור אחריה מפולות נוספות שיחמירו את המצב. אם זה יקרה, המפולות יהוו איום רציני על תשתית הרכבל בנקודת יציאתו בדראמסללה.

הרכבל בעיר נבנה על ידי חברת TATA בעלות של 200 מיליון רופי והוא נפתח לשימוש הציבור בסוף שנת 2021. כיום, הוא מהווה אטרקציה תיירותית מרכזית דראמסלה, וזוהי ההשקעה הפרטית הגדולה ביותר במגזר התיירות בעיר.

מקורות מדווחים כי החברה המתפעלת את האתר דחקה בהנהלת המחוז ליזום צעדים לבדיקת היתכנותן של מפולות נוספות כדי למנוע החמרה במצב.


מקור – https://www.tribuneindia.com/news/himachal/landslip-damages-dharamsala-ropeway-road-520537

כתבות נוספות

חדשות

ויזה להודו

פרטים שחשוב להכין לפני • צילום דרכון דף עם כל הפרטים במלואם, צילום ברור ולא חתוך.• תמונת פספורט תמונה של הפנים עם רקע לבן:1. כתובת

קרא עוד »