מה קורה בהודו?

עמק סאלי

meta description

מזג האוויר בסאלי
temperature icon 17°C
שדה תעופה קרוב

גאגל (שעה נסיעה)

תחנת רכבת קרובה

פתנקוט (שלוש שעות נסיעה)

עמק סאלי ממוקם בלב הטבע. הוא מוקף גבעות ועמקים ירוקים. זהו מקום בהחלט מיוחד ובתולי, שנותן לנו הזדמנות להיות ביער עמוק עם נהרות, מפלים וטבע עשיר. לסאלי אי אפשק לקרוא ממש כפר, מדובר באסופת בתים של אוכלוסיה מקומית שכנראה מתגוררת שם שנים רבות, באמצע המוחלט של הטבע. יש שם הומסטיי אחד מיוחד במינו בשם FREEDOM VALLEY, זהו ביתה של אישה מיוחדת במינה בשם מאדו שמארחת מטיילים בשמחה ובאהבה רבה וגורמת לכולם להרגיש בבית. בביתה החמים של מאדו ישנים במזרונים בחדרים משותפים (לאן מומלץ להגיע כקבוצה), יש שירותים ומקלחת עם מים חמים בכל חדר, ומאדו מפנקת באוכל הודי טעים שהיא מכינה בעצמה במטבח שלה כל יום, ואפשר אפילו לבשל ביחד איתה. מחוץ לבית יש מפרסת וחצר רחבה, וגולת הכותבת היא פלג מים צלול וצונן בצמוד לבית, עם בריכות מושלמות לרחצה. 

תמונות וסרטונים מביתה של מאדו תוכלו למצוא בעמוד כאן למטה, אפילו פבלו רוזנברג הגיע! 

זהו המקום המושלם להגיע להרגע כמה ימים, לטייל בשבילים האינסופיים, לקרוא ספרים ולבלות זמן איכות עם חברים ועם הטבע. בסאלי יש אנרגיה מיוחדת ורגועה, ויש מספר מסלולים מדהימים המתחילם משם. אגם קארי | עמק בו | וטרם דאל.

סאלי נמצאת במרחק שעתיים נסיעה מדראמסללה, נסיעה במונית עולה בסביבות 2500 רופי או באוטובוס מקומי מדראמסללה (העיר) ב 60 רופי. יש הליכה קצרה של רבע שעה עד לבית של מאדו. 

רחוק מזיהום, אוכלוסיה ושחיתות. אנשים שגרים כאן הם שבטים עם לב חם ואוהב. יש הרבה סוגים של ציפורים וחיות יפות, אז בואו אלינו לבית בעומקו של היער ליהנות מבית בטבע, והמון שקט.

Whatsapp : +91 8894491640

להזמנות בסאלי

באתר ההזמנות שלנו באנגלית תוכלו להזמין דרך ה- WhatsApp מסעדות, מלונות, גסטהאוסים ומוניות עד אליכם.

תהנה מהטבע

פבלו רוזנברג מגיע לביקור בבית שבסאלי קטע קצר

מתוך תאגיד השידור "כאן" טיול אחרי צבא

תהינו מהטבע ותרגישו בבית

עמק סאלי, טעימה קטנה של טבע, מאדו מהפמילי פיצרייה בדרמקוט מזמינה אתכם להתארח אצלה בביתה שבעמק סאלי, כפר הודי אותנטי של אנשים טובי לב, בואו להתארח בביתה שממוקם בטבע, ביער, לחוש את הטבע.

הבית ממוקם בסוף כפר סאלי ובתחילת כפר גאדי שמשם יוצאים לכמה טרקים המלאים טבע, נוף ושקט, בואו ליהנות מהחוויה, במקום ניתן לארח עד 12 אנשים.
מידי ראשון וחמישי יוצא רכב שמסיעה אתכם לסאלי לחוויה אחרת ממה שאתם רגילים בהודו.

עלות נסיעה במונית ב- 2500 רופי, ניתן אף להגיע לסאלי באוטובוס מקומי שיוצא מידי יום מדרמסלה (העיר) בעלות של 60 רופי.

להזמנות:

Whatsapp : +91 8894491640

אתם מוזמנים להתארח אצל מאדו ביער, היא אוהבת ישראלים והיא מזמינה אתכם להרגיש בבית, במקום אין מסעדה היא לא תספור כמה קפה שתיתם, אתם מוזמנים להגיע וליהנות מכל רגע ולשלם כמה שאתם חושבים שצריך, תיהנו מאווירה אחרת שקט וטבע ומאירוח שונה ממה שאתם רגילים בהודו.

גלרייה

984
990
991
985
992
993
989
994
995
988
986
987
996
סאלי 1
סאלי 2

לאן להמשיך מכאן?

בשביל החומוס

מחוץ לשביל החומוס