מה קורה בהודו?

נוחתים בדלהי? שלא יעבדו עליכם

meta description

שימו לב טוב טוב, בעיקר כאלו שנוחתים בפעם הראשונה בדלהי וכאלו שלא נחתו שנים בדלהי, אין שום חשש לנחות בדלהי לבד, במקרה הכי גרוע מסיפורים שחוזרים על עצמם למעלה מ 20 שנה תשלמו 250-300 דולר עבור נסיעה שיכולה לעלות לכם פחות מ- 70 דולר, ואולי תישארו עם חוויה לא נעימה, אבל עדיין עדיף שתהיו ערנים ואם תמצאו את עצמכם בסיטואציה כזאת תדעו איך לפעול.

ישנם אנשים שמנצלים את ההלם של הנחיתה, בעיקר של תיירים, והם יכולים גם לראות את זה על הפנים שלכם, יש כאלו שיודעים לזהות.

אז איך השיטה עובדת? הם פונים לנוחתים באקראי במטרו, בחוץ באיזור המוניות, באיזור של אובר, הם מציעים לאנשים מונית, מוצאים את הקורבן מגיעים לרכב ובדרך שואלים לאן אתם רוצים להגיע, כשאתם אומרים להם למיין בזאר, או שם כל יעד הם אומרים שהרחוב שם סגור ולא ניתן להגיע לאיזור.

במקום זה הם לוקחים אתכם למשרד, סוכנות נסיעות שמשתפים פעולה בשקר, הם בעצם שלחו את הנהג, הם גם אומרים שזה נכון,  לא ניתן להגיע למיין בזאר ולכן יש לקחת אותם ליעד והם יסדרו לכם מונית, הם אף שואלים שוטר ״אקראי מהרחוב״ והוא גם משתף פעולה עם זה.

הם יתקשרו לבית חב״ד, כאילו, הם מתקשרים לאיזה מספר שלהם, בצד השני עונה הודי, אומר שהוא מבית חב״ד, הרבי יצא וכן, הרחוב סגור ולא ניתן להגיע.

במקרה כזה זה המספר של בתי חב״ד בדלהי:
1. חבד במיין בזאר

טלפון: 918860770722+

כתובת: 5119, 5127, Main Bazar Rd, Chabad house, Paharganj, New Delhi, Delhi 110055

מיקום תחנת רכבת קרובה לחב״ד מיין בזאר:

https://maps.app.goo.gl/SSrXCRNZdxVqK4qCA

2. חבד בדרום דלהי (קרוב יותר לשדה)

בכל מצב אם תהיו נחושים לקחת מונית אחרת ולבקש מהנהג לקחת אתכם לכתובת הכל בסדר הם לא ישאירו אתכם בכוח, קחו בחשבון שהם מנצלים את זה שאתם לא מכירים, בלי אינטרנט ולכן הם יכולים לספר לכם כל סיפור פשוט צאו לכביש, עצרו מונית תראו לו את הכתובת וזהו.

בדרך כלל הם מנסים להבין לאיזה יעד תכננתם להמשיך ואז הם יקחו לכם בערך פי 3 מהמחיר הרגיל.

לרוב הם משכנעים  את האנשים לקחת לרישיקש, זו נסיעה יחסית קצרה מדלהי 5 שעות שעות לכל היותר 5,000 רופי, הם יקחו לכם בין 14,000 ל 16,000 רק בגלל שאתם נחתתם ואתם לא ממש יודעים מה המחיר הרגיל.

 

אז איך לא תתקלו בסיטואציה הזאת בשום מצב?

פשוט תצאו מהשדה, תחצו את הכביש, לכיוון שמאל תראו דוכן Prepay Taxi.

 

הצטרפו לקבוצת ״נחיתה רכה בדלהי״ תמונת הקבוצה זה התמונה של הדוכן ממנו מזמינים מונית בביטחה ובמחיר הוגן:

המחירים ינועו בין 450 רופי ל 600 רופי (יש מצב שהעלו את המחיר כי שתפו כאן  שעלה לחלק 600 רופי אבל לא יותר).

טיסה נעימה וטיול מוצלח! מוזמנים לפנות למנהלי הקבוצה לכל שאלה.

כתבות נוספות

חדשות

נוכלים בהודו

נוחתים בדלהי? שלא יעבדו עליכם כך תמנעו ממקרה לא נעים בנחיתה, כבר למעלה מ 20 שנה שהשיטה הזאת עובדת להם, אם תקראו את הכתבה הזו

קרא עוד »