מה קורה בהודו?

הצטרפות לקבוצות וואטסאפ וטלגרם למטייל

מה קורה בהודו?

בהמשך הדף נמצאת רשימת קישורי הצטרפות לקבוצות
וואטסאפ וטלגרם למטייל בהודו

הצטרפו לקבוצות הודו למטייל שפתוח עבורכם בקבוצה ישנה תשובה לכל שאלה, חברי הקבוצות ומנהליה הם אנשים שנמצאים בהודו הרבה, וגרים בהודו, אנשים בעלי ניסיון שיכולים לשדרג לכם את הטיול ולעזור לכם להימנע מטעויות שהם עשו, אתם מוזמנים להכנס, לשאול כל שאלה, לשתף כל מידע, הקבוצות האלו מיועדות לכם!!

קל יותר מתמיד לטייל בהודו

נכון שבעבר בחיי אינטרנט החוויה לטייל בהודו הייתה שונה לגמרי, אבל אין ספק שלהיות חבר בקבוצת וואטסאפ כזו שמכילה אנשים רבים שזמינים לענות לכם על כל שאלה בכל שלב של הטיול, אם זה בתכנון הטיול וגם אם אתם באמצע הדרך חייבים תשובה לשאלה שתעזור לכם להמשיך בטיול ללא חשש, תלמדו מאנשים עם ניסיון עבר.

לא רק קבוצות - שימו לב לתיאור

קבוצות של איזורים כמו צפון / מרכז / דרום / צפון מזרח מכילות מידע יעיל בתיאור, תמצאו רשימה של קישורים לכל הקבוצות שיש באיזור, תדעו מהי העונה לכל איזור והכי חשוב אילו איזורים בשביל החומוס ואילו מחוץ לשביל….

בתיאור קבוצות היעדים יש מידע חשוב מאוד מענה לתשובות לרוב השאלות הרלוונטיות שנשאלות בקבוצות, כך שגם אם תגיעו ליעד באמצע הלילה, שווה להציץ בתיאור הקבוצה, אולי יש שם תשובה לשאלתך.

לסיכום

אם אתם מתכננים טיול ארוך או קצר, טיול מפנקים טרק או סתם להזרק, הכנסו לקבוצות הוואטסאפ שלנו זה ישדאג לכם את הטיול לא משנה באיזה איזור אתם בהודו, יהיה לכם קל יותר.

לחצו על אחת מהתמונות הבאות בכדי להצטרף לקבוצה הרלוונטית.

קבוצות למטייל
בשביל החומוס

קבוצות למטייל מחוץ
לשביל החומוס

"הטיול הבא שלך להודו, יכול להיות פשוט יותר.."