מה קורה בהודו?

קלגה

meta description

מזג האוויר בקאסול
temperature icon 22°C
שדה תעופה קרוב

קולו

תחנת רכבת קרובה

- אין -

מיצית כבר את קאסול ובא לך לגוון? קלגה היא הפתרון המושלם. מקום מדהים ביופיו ופסטורלי ביותר שאיכשהו עוד לא נטמע חזק בשביל החומוס, אך פופולרי ביותר בקרב תיירים מהעולם ומהודו

קלגה הוא כפר קטן ומקסים, המציע נוף לעמק פרוואטי הרחב בין ההרים הירוקים מצד אחד, ומצד שני ליער עבות וקסום. בכפר יש מעט אוכלוסיה מקומית והם רובם חקלאים. רוב החקאלות היא מטעי תפוחים והם פזורים בכל הכפר. שאר התושבים מתפרנסים מתיירות ומפעילים מספר גסטהאוסים ובתי קפה במבני העץ המתוקים. מטעי התפוחים השופעים, השדות הירוקים, והיערות העבותים הופכים את קלגה לכפר נופש שקט ופסטורלי, ולבריחה קלילה ולא רחוקה משביל החומוס, מפני שקלגה הוא אינו מבין הכפרים הפופולריים ביותר לשהיה ממושכת בקרב הישראלים.

גובה קלגה: 2280 מ' מעל פני הים

העונה המומלצת בקלגה היא בהתאם לעונה המומלצת בעמק פרוואטי – בחודשים אפריל-ספטמבר, כאשר מיוני מתחילה עונת המונסונים, אך בין הגשמים שמשי ונעים ביותר והראות מצויינת.

איך להגיע לקלגה? ניתן להגיע במונית מקאסול, או בהליכה קלילה מפולגה או מטוש. בכל מקרה, גם אם אתם מגיעים במונית נדרשת עליה של כרבע שעה במדרגות עד לכפר עצמו. בו אין כביש.

בבתי העץ הרבים בכפר מפעילים התושבים גסטהאוסים קטנים ומצוינים שמגישים ארוחות הודיות ומערביות. במשך השנים למדנו להכיר מקרוב את הכפר הקסום הזה ואת התושבים החמים שבו. נשמח לעזור לכם למצוא את המקומות הטובים ביותר לישון ולאכול בהם.

להזמנות בקלגה

באתר ההזמנות שלנו באנגלית תוכלו להזמין דרך ה- WhatsApp מסעדות, מלונות, גסטהאוסים ומוניות עד אליכם.

לאן להמשיך מכאן?

לפניך מפה של האזור, אפשר לעבור בין מקומות בלחיצה פשוטה על הסמן במפה.
נעץ – היכן אתה נמצא כרגע.
ירוק – אם תרצה להמשיך למקומות בשביל החומוס.
כתום – אם תרצה להמשיך למקומות מחוץ לשביל.

הכפר קלגה הוא כפר בעמק פרוואטי שבמדינת הימאצ'ל פרדש בצפון הודו. זהו כפר קטן, פסטורלי ושליו המשקיף על נופים מדהימים ונמצא בקרבת יער קסום.

קאסול היא עיירה קטנה השוכנת על גדות נהר פרוואטי שבעמק פרוואטי בצפון הודו. מקאסול יוצאים לסיבוב בין הכפרים שבעמק.

הכפר פולגה המוכר והאהוב בעמק פרוואטי, כפר אותנטי ויפיפה בין הרים ופסגות מושלגות עם אווירה רגועה ממכרת, לצד יער קסום – הידוע בתור יער הפיות.

טוש – כפר קסום בין הרים ירוקים ופסגות מושלגות בעמק פרוואטי שבצפון הודו. כאן תמצאו את כל המידע שאתם צריכים על טוש ועל הכפרים השכנים מסביב.

הכפר מלאנה המוכר והאהוב בעמק פרוואטי, כפר אותנטי ויפיפה בין הרים ופסגות מושלגות עם אווירה רגועה ממכרת.

הכפר גראן הוא כפר קטנטן בעמק פרוואטי שבמדינת הימאצ'ל פרדש בצפון הודו. הכפר ידוע באווירה קסומה ושלווה ובנופים המדהימים הנשקפים ממנו מכל פינה.

הכפר ראסול הוא נקודה אסטרטגית ושלווה למי שמעוניין לגוון מקאסול ופולגה, ולצאת משביל החומוס אבל להשאר בנופים המדהימים של עמק פרוואטי