מה קורה בהודו?

E-sim – סים אלקטרוני לנחיתה בהודו

meta description

מה זה סים דיגיטלי? או E-sim?

אז סים דיגיטלי הוא בעצם לא סים פיזי אמיתי, זהו רכיב המוטמע בחומרת מכשירים אלקטרוניים ומאפשר את שירותי ההתקשרות עם חברות הסלולר ללא הסים הפיזי – גלישת נתונים, ביצוע שיחות והודעות וכו'. אגב, השירות הזה לא נמצא רק בטלפונים ניידים אלא גם יכול להיות במחשבים ניידים, שעוני יד חכמים ועוד. 

מה היתרון בלעשות סים דיגיטלי?

היתרון המשמעותי ביותר לטיול הוא שניתן להפעיל את הסים האלקטרוני באופן דיגיטלי בעזרת החברה ממנה רוכשים את הסים, וכך יש אינטרנט ישר עם הנחיתה ולא צריך להסתבך עם ההגעה ליעד. זה משמעותי במיוחד בנחיתה בדלהי, שעלולה להסתבך, להכניס לשוק ואף להגיע למצבי מרמה לא נעימים למי שלא מגיע מוכן. 

יש מגוון חברות שמציעות את שירות הסים הדיגיטלי, זה נוח ופשוט ומאפשר לעבור בין ספקיות וחבילות שונות במעברים בחו"ל בקלות, ללא צורך בהוצאה והחלפה פיזית של כרטיס הסים.

זהו פתרון אידיאלי בשביל לנחות בראש שקט ושיהיה אינטרנט מיד עם הנחיתה. ניתן לרכוש חבילות עם מספר ג'יגה מוגבל או מספר ימים ספציפי וכך אם רוצים, להשתמש ב e-sim בימים הראשונים ואז לעבור לרכוש סים מקומי.

כתבות נוספות

חדשות

ויזה להודו

פרטים שחשוב להכין לפני • צילום דרכון דף עם כל הפרטים במלואם, צילום ברור ולא חתוך.• תמונת פספורט תמונה של הפנים עם רקע לבן:1. כתובת

קרא עוד »